جهش تولید

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 27 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کاشان - ایرنا - امام جماعت مسجد توحید بوینس آیرس آرژانتین گفت: استکبار جهانی در سوریه به علت فداکاری رزمندگان و جان نثاری شهیدان با سیلی محکمی شکست خورد و کشور ونزوئلا، سوریه دومی برای آنها است.

ونزوئلا برای استکبار سوریه دوم می شود

پنج شنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 14:26

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالکریم پاز چهارشنبه شب در یادواره شهدای مهندس با حضور خانواده شهیدان و ایثارگران در حسینیه شهیدای پاسدار ناحیه مقاومت بسیج کاشان افزود: ونزوئلا نیز شکست دیگری برای استکبار جهانی می شود زیرا این حقی است که خداوند متعال به ستمدیدگان داده که از خود دفاع کنند و هر کسی که خدا را بشناسد، در جبهه حق قرار می گیرد.
وی با اشاره به باور برخی مبنی بر پیروزی سوریه در برابر داعشی ها به علت پشتیانی نیروی هوایی کشور روسیه بیان کرد: این واقعیت ندارد زیرا زمین، پیروزی جنگ را تعیین می کند همان گونه که رژیم اشغالگر صهیونیستی با پیشرفته ترین جنگنده های نظامی مواضع لبنان را بمباران کرد اما مقاومت مردم آن رژیم پوشالی را شکست داد.
امام جماعت مسجد توحید بوینس آیرس آرژانتین اضافه کرد: امروز جهانیان به خوبی فهمیده که یک جبهه چند قطبی از سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورها در جهان ایجاد شده که محور اصلی آن ایران است.
وی با اشاره به اینکه امروز رسانه های بزرگ در اختیار استکبار قرار دارد، عنوان کرد: این رسانه ها با سیاه نمایی نمی گذارند، واقعیت های اسلام به مردم جهان نشان داده شود.
پاز افزود: امنیتی که امروز در کشور ایران به علت فداکاری های رزمندگان، ایثارگران و شهیدان والامقام ایجاد شده، در هیچ کجای جهان وجود ندارد و این باعث سرافرازی و سربلندی ایران در سراسر جهان شده است.
مردم شهرستان کاشان افزون بر یک هزار و 700 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند که از این شمار بیش از 40 نفر آنها مهندس بودند.

خواندن 141 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.